| Блог | інша студія - справжня фотографія
Перейти на сайт

Ви отримали довгоочікувану, а можливо і несподівану пропозицію руки і серця. Це означає, що вже скоро настане день, домасс коли ви і ваша кохана людина дасте клятви вірності та обміняєтесь обручками, які зв‘яжуть ваш ідолі назавжди.
Вибір обручок – відповідальний та хвилюючий момент у підготовці до весілля. Обручка – справжній символ вірності і відданості. Вона не має ані кінця, ані початку, і символізує вічність і міцність сімейних уз.

Вважається, що весільні обручки повинен купувати наречений. Але, хто б це не робив, обирати потрібно удвох. А зробивши свій вибір, можна залишити цей момент у пам’яті назавжди. Минуть роки, чоловік та дружина вже звикнуть до обручок на безіменних пальцях. Але як приємно буде повернутися подумки у минуле, подивитися на фотографії та згадати моменти, що символізували початок нового життя. Фотографи Іншої студії допоможуть зберегти найцінніші хвилини вашого сімейного життя, починаючи з купівлі обручок.

І ще дещо про весільні обручки:
Гладенька обручка. Вона вже давно далека від модних тенденцій але класика https://spyphoneapps.me/ має свою красу і, можливо, ніколи не поступиться своїй першості. Обручки, декоровані камінням. Це може бути як один великий камінь, так і безліч дрібних камінчиків по всій площі персня. Найчастіше для весільних обручок використовують дорогоцінне каміння. Лідерами, безумовно, є діаманти. Рифлені обручки. Насічки, візерунки, вставки іншого кольору – все це дуже модно. Є ще один спосіб зробити ваші весільні обручки неповторними і єдиними в своєму роді – вигравіювати на них важливі для вас слова. Подумайте тільки – слова, вирізані в металі, будуть оберігати і підтримувати вас і вашу половинку завжди! Каблучка може виготовлятися абсолютно з будь-якого металу – починаючи золота і закінчуючи звичайним алюмінієм.
Вибираючи обручки, дотримуйтесь трьох принципів – краса, зручність та практичність. А щоб правильно оприділити розмір обручки, потрібно знати: в літню спеку руки злегка набрякають, а це означає, що обручка має бути на плюс піврозміру до вашої звичайної.

І ще пару слів про весільні традиції. Молодятам не прийнято носити кільця своїх батьків – це вважається поганою https://domyhomework.pro/ прикметою. У той же час, кільця бабусь, дідусів і ще давніші фамільні реліквії приносять щастя. Якщо ваші бабуся і дідусь прожили разом довге і щасливе життя, то стати володарем їх весільних кілець – велика удача. У народі вірять, що носити чужі кільця – значить повторити «сімейну» долю їхніх попередніх володарів.