МК фешн-діви Саші Самсонової
Перейти на сайт

Віктор Федотов

Ната Дмитрук

Написано:

Денис Ільїн - www.ilphoto.com.ua

Минулої суботи наша весела компашка побувала на майстер-класі Саші Самсонової, київського фешн-фотографа.

Самсонова – талановита баришня!!! У свої 20-ть вона змогла реалізувати своє бажання попрацювати з усіма солідними українськими глянцями. Тепер їй України мало, вона вже серйозно націлюється на Нью-Йорк!

Коли спостерігаєш за роботою фотографа, то розумієш, як народжуються його фото, і чому вони є  саме такими в результаті. Саша дихає модою!!! В неї є той внутрішній моторчик, який ніколи не зупиняється. За словами Саші, вона не може спокійно подивитися 15 хвилин  фільму, щоб не придумати новий образ, ідею для фотосету! …. у таких людей сни напевно кольорові…

Сам майстер-клас мав більш практичний характер, а у перервах між зйомками різних образів ми грали у питання-відповіді. Саша виявилася дуже відкритою, веселою та емоційною баришньою).

Нище пару картинок, які ми привезли з мк:

Саша показала усім, як вона створює модні образи сама від А до Я.  Вона  часто любить макіяжити моделей сама, особливо для модельних тестів, де  потрібна тільки природність і свіжість. І  це виявилося дуже просто, і не потрібно бути дипломованим візажистом, щоб створити таку красу! У роботі з моделю Саша слідкує за плавністю ліній в усьому…одязі, волосі, тілі!  Чарівна модель Яся показала усім учасникам МК як позує професійна фотомодель. Вона була неперевершена!!!

+  пару фото бекстейджу: