Весільні обручки
Перейти на сайт

Віктор Федотов

Ната Дмитрук

Написано:

Ви отримали довгоочікувану або ж можливо несподівану пропозицію руки і серця. А це означає, що не за горами той день, коли ви з вашою половинкою, у присутності рідних та друзів, поклянетеся у вірності один одному, з трепетом в душі прослухаєте марш Мендельсона і обміняєтесь обручками.
Вибір обручок – це ще один приємний і хвилюючий момент у підготовці до весілля. Обручка є символом вірності і відданості. Вона не має ні кінця, ні початку, що символізує вічність і міцність сімейних уз.


Вважається, що весільні обручки повинен купувати наречений. Але, хто б це не робив, обирати потрібно удвох. А зробивши свій вибір, можна залишити цей момент у пам’яті назавжди. Минуть роки, чоловік та дружина вже звикнуть до обручок на безіменних пальцях. Але як приємно буде повернутися подумки у минуле, подивитися на фотографії та згадати моменти, що символізували початок нового життя. Фотографи іншої студії допоможуть зберегти найцінніші хвилини вашого сімейного життя, починаючи з купівлі обручок.

Отож про найбільш поширені різновиди весільних обручок:
Гладенька обручка. Вона вже давно далека від модних тенденцій але класика має свою красу і, можливо, ніколи не поступиться своїй першості.

Обручки, декоровані камінням. Це може бути як один великий камінь, так і безліч дрібних камінчиків по всій площі персня. Найчастіше для весільних обручок використовують дорогоцінне каміння. Лідерами, безумовно, є діаманти.

Рифлені обручки. Насічки, візерунки, вставки іншого кольору – все це дуже модно.

Є ще один спосіб зробити ваші весільні обручки неповторними і єдиними в своєму роді – вигравіювати на них важливі для вас слова. Подумайте тільки – слова, вирізані в металі, будуть оберігати і підтримувати вас і вашу половинку завжди! Каблучка може виготовлятися абсолютно з будь-якого металу – починаючи з золота і закінчуючи звичайним алюмінієм.

Вибираючи обручки, дотримуйтесь трьох принципів – краса, зручність та практичність. А щоб правильно визначити розмір обручки, потрібно знати: в літню спеку руки злегка набрякають, а це означає, що обручка має бути плюс пів розміру до вашого звичайного.

І ще пару слів про весільні традиції. Молодятам не прийнято носити обручки своїх батьків – це вважається поганою прикметою. У той же час, обручки бабусь, дідусів і ще інші фамільні реліквії приносять щастя. Якщо ваші бабуся і дідусь прожили разом довге і щасливе життя, то стати володарем їх весільних обручок – велика удача. У народі кажуть, що носити чужі обручки – значить повторити «сімейну» долю їхніх попередніх володарів.