Катя, Міша та їх весілля, 17.05.2013
Перейти на сайт

Віктор Федотов

Ната Дмитрук

Написано:

Віктор Федотов, Ната Дмитрук

В п’ятницю з Натою зняли перше весілля в цьому сезоні для чудових людей Каті та Міши.В мене майже відвалилась нога, і відсипався я ще два дні, але відчуття такі, що я накінець-то навчився знімати цей день так, як хотів і бачив у своїй голові.  Це свято не для фотографа і організовується не для того щоб він наштампував кучку шаблонів з картинок які побачив в інтернеті.  Нажаль багато хто з наших “фотохудожників” (куча смайликів) про це забувають. Знімають літаючі фатіни, місця, збиваються на обробку, на яку через місяць самі дивитись більше не можуть… Знімають, все що завгодно тільки не людей і не про людей.

Весілля – це ще одна можливість зібрати найкращих друзів та рідних в одному місці, що не завжди просто, коли вони вже розкидані по різним містам чи навіть країнам. І фотографи навіть не задумуються над тим, що це може бути останнє фото з рідною бабусею чи дідусем, що батьки можуть бути дуже далеко і, ці фото – це можливість побачити їх, згадати, пережити ці щасливі моменти знову хоча б у своїй пам’яті. Взагалі, важко то все передати словами, недостатньо в мене письменницького таланту для написання таких непростих філософських трактатів.)) Але на противагу всьому цьому так радісно бачити людей в яких зовсім інші цінності, і не якісь примітивні речі керують ними, а щось набагато глибше. Ми дуже любимо всі наші  парочки і вдячні їм за те, що довірили нам зняти один з найважливіших днів їхнього життя.

 

Як і обіцяв, у цьому році ми будемо показувати усі наші зйомки, і намагатимемось робити це як найшвидше. Приємного перегляду, це був прекрасний та незабутній день!

далі багато, багато картинок…